Ieškantiems išskirtinių baldų reikėtų rinktis nestandartinių baldų gamybą. Pirmiausia, tai kokybiški nestandartiškai gaminami baldai yra kur kas gražesni. Klientai gali pasirinkti norimas spalvas, baldų formą, medžiagas. Tuo tarpu perkant standartinius baldus, perkate masinėje gamyboje gaminamus baldų modelius. Pagrindinis šių dviejų baldų tipų skirtumas, tai kaina. Natūralu, kas standartiniu būdų gaminami baldai yra kur kas pigesni. Lietuvoje populiarėja nestandartinių baldų gamyba. Vartotojai įvertina tokių baldų pliusus. Profesionalių dizainerių pagalba galima sukurti baldus, kurie atitiks jūsų poreikius. Dažniausiai užsakoma sekcijų, spintelių gamyba. Tai populiariausias svetainės kambario baldas. Nestandartiniu būdų gaminant tokiu baldus jie derinami prie jūsų jau turimų baldų. Specialistai gali atvykti į jūsų namus, įvertinti interjerą ir pasiūlyti tinkamiausias baldų spalvas ir formas.

Kiek kainuoja populiariausi svetainės baldai?

Tokių baldų kainos yra labai įvairios. Vienose kompanijose pigiau, kitose brangiau. Aišku, kaip jau minėjome, nestandartiniu būdų gaminami baldai kainuoja brangiau, nei standartiški. Kaina taip pat priklauso nuo medžiagų. Jeigu užsisakysite, svetainės sekcijos gamybą, tuomet galima rinktis paprastus mechanizmus ir tarkim „Blum“ ar „Hettich“ furnitūrą. Kompanijos jau daug metų gamina aukščiausios kokybės produkciją. Tai durelių atidarymo mechanizmai, stalčių mechanizmai. Tie klientai, kurie savo namuose turi virtuvės baldus su šių kompanijų furnitūra žinoma natūraliai renkasi ir kituose balduose. Jeigu užsisakysite baldus su paprastai mechanizmais, tai kaina bus mažesnė, tačiau mažesnis ir komfortabilumas. Specialistai rekomenduoja prieš užsisakant tokius baldus turėti omeny, kad nestandartinių baldų gamybos kainos sieks kelis tūkstančius eurų. Yra galimybė baldus įsigyti išsimokėtinai.

Specialisto patarimai renkantis svetainės baldus

Kuriant naujus baldus vienas svarbiausių darbų, tai baldų projektavimas. Būtina naudotis dizainerių paslaugomis, kurie gali parinkti tinkamas baldų spalvas, medžiagas. Projektavimo etapas taip pat reikalauja ne vienerių metų patirties. Baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, pritaikyti svetainės kambariui. Kadangi šiandien rinkoje galima rasti labai didelį medžiagų pasirinkimą, todėl klientai dažnu atveju nežino, kokios medžiagos geresnės. Specialistai šioje vietoje rekomenduoja įvertinti tai, kad drabužius, išmaniuosius telefonus keičiame labai dažnai, tuo tarpu baldai perkami ilgam laikotarpiui. Nereikėtų labai taupyti. Kartais geriau palaukti ir vėliau pirkti aukštos kokybės produkciją, nei šiandien rinktis baldus iš prastesnių medžiagų. Svetainės baldai bus naudojami penkis, dešimt metų. Paprastai jie keičiami ne dėl to, kad nebegalima jų naudoti. Tiesiog norima pakeisti dizainą.